Jóga pro každého

Do míst, kam stojí za to dojít, žádné zkratky nevedou!

POKUD ŘEŠÍTE UMĚLÉ OPLODNĚNÍ,

možná si říkáte, proč nějaká jóga…vždyť jdete na umělé oplodnění a všechno se zdá, že je zařízeno …v podstatě doktoři všechno připraví a zajistí – větší počet vajíček, jejich odběr, oplodnění a pak i zavedení zpět do dělohy…

Takže proč dělat něco navíc…?

 PRÁVĚ PROTO, ŽE SE JEDNÁ O UMĚLÉ OPLODNĚNÍ!!!

Ať si říkáte co, chcete, umělé oplodnění je neuvěřitelný záhul pro vaše tělo…a to nejen po fyzické stránce, ale i té psychické.

Velké dávky hormonů, často i vícekrát, když je jeden cyklus neúspěšný. Obrovský stres spojený se vším, čím musíte procházet, ale i třeba s tím, že pořád neúspěšně…

Tím, že jóga harmonizuje nejen vaše tělo, ale i duši, pomáhá vám tak k větší mentální vyrovnanosti, klidu a pohodě, které jsou tak potřebné ke snížení všudepřítomného stresu, hlavně při řešení neplodnosti pomocí IVF.  

Vašemu tělu pak pomůže tím, že stimuluje vnitřní ženské orgány; zlepší proudění krve do orgánů malé pánve; zregeneruje tkáně, buňky, nervy a orgány a zpomalí jejich stárnutí; stimuluje ovulaci a zvýší počet spermií u mužů.

Proto pokud budete cvičit PRAVIDELNĚ A DLOUHODOBĚ, není vyloučené, že už třeba ani IVF potřebovat nebudete…:)

A POKUD UMĚLÉ OPLODNĚNÍ NEŘEŠÍTE,

tak v dnešní hektické době, kdy trávíme spoustu času za počítačem, v autě, máme málo času na pohyb a odpočinek, kdy musíme řešit obrovské množství úkolů, zažíváme stresy, je právě jóga jedním z úžasných a komplexních řešení, které vám zharmonizují nejen vaše tělo, ale i duši.

Vyberte si 

Lekce jógy zaměřená na vaše konkrétní potřeby

Kurz Hormonální jógové terapie

Kateřina Nováková