Lekce jógy

Proč jóga?

Jógu vnímám jako neuvěřitelnou cestu k sobě sama. Cestu, jak zharmonizovat celé svoje tělo, ale i duši. Cestu k vyrovnanosti, klidu, ale i pevnému a nebolavému tělu.

Vnímám ji jako lék, jako pomocníka v řešení různých životních situací. A díky své osobní zkušenosti vnímám u jógy i další, mnohem hlubší význam, a to, že může být pomocníkem na cestě za vytouženým miminkem.

Tuto obrovskou moc jógy vnímám právě v tom, že jóga dokonale propojuje fyzické cvičení s vědomým dýcháním, u kterého si uvědomujete sami sebe.  A pokud budete pravidelně a dlouhodobě cvičit, pak vám vaše tělo neuvěřitelně poděkuje. Zlepšíte pružnost a ohebnost svého těla, zregenerujete vnitřní orgány, tkáně, buňky, nervy; zajistíte  lepší prokrvení v celém těle a celkově se zklidníte, umírníte stres a budete vyrovnanější.

Vím, že každý z nás se potýká s různými nepříjemnostmi – bolesti zad, zablokovaná krční páteř třeba z neustálého koukání do počítače nebo telefonu, nepružné a ztvrdlé tělo z celodenního sezení v kanceláři nebo autě, nedostatek pohybu, dennodenní stres různé intenzity, ať už z práce, rodinné situace, …nebo proto, že miminko nepřichází.

Právě proto zaměřuji své lekce na konkrétní věci, které každého z nás v dnešní době trápí.

Kde mě najdete?

JIŽ BRZY zveřejním místa, kde se můžeme potkávat.

Individuální lekce

Máte zájem o individuální lekci zaměřenou na vaše konkrétní potřeby?

Pokud ano, napište mi na jogaprokazdeho@gmail.com nebo zavolejte na +420 724 765 390