Hormonální jógová terapie

Do hormonální jógy jsem se zamilovala už před lety. Nadchlo mě hlavně to, jak široký rozsah má a s čím vším vám může pomoct. A k tomu jsem po pár cvičení mohla sama na sobě vidět bezprostřední neuvěřitelné účinky. Prostě bomba! 

A proto už tehdy jsem se rozhodla, že jednou chci pomocí této úžasné metody pomáhat dalším ženám, aby se cítily zdravé a spokojené, prostě aby podpořily své zdraví a celkovou pohodu.

A tak jsem se rozhodla, vydala se na dlouhou cestu, abych se letos v červnu osobně potkala se samotnou Dinah Rodrigues, autorkou této metody, na jejím lektorském kurzu. A byla jsem naprosto nadšená nejen tím, jak celý kurz probíhal, ale hlavně proto, jak tato dáma ve svých letech (letos oslavila 92 let) vypadá a jak čilá a energická je! 

Splnil se mi sen a já se stala její certifikovanou lektorkou!

Co je Hormonální jógová terapie?

Hormonální jógová terapie nebo také Hormonální jóga je přirozenou terapií, která byla vytvořena pro ženy všech věkových kategorií s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.

Tato nerovnováha je spojená s určitými symptomy, které trápí téměř každou ženu. Díky tomu, že Hormonální jóga vyrovnává – zvyšuje hladinu hormonů, nepříjemné projevy spojené se sníženou hladinou postupně mizí, až se i v některých případech úplně ztratí.

Tento neuvěřitelný účinek má Hormonální jóga proto, že se jedná o ucelenou  sestavu speciálních cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií. 

Součástí jsou také antistresové dechové techniky a antistresové cviky, které vám pomohou se zklidnit v jakékoliv situaci. 

Autorkou Hormonální jógy je brazilka Dinah Rodrigues (92 let), světově známá a uznávaná jogínka a terapeutka. Sestavu vytvářela přibližně 20 let a vše pečlivě konzultovala nejen s uznávanými jogíny, ale i s předními lékaři a terapeuty. Navíc ještě potvrdila účinky a vliv Hormonální jógy v několika vědeckých studiích.

Hormonální jóga je omlazující technikou, která podpoří váš celkový zdravotní stav, zvýší pružnost vašeho těla, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší vaši postavu, vlasy, nehty, posílí imunitu, štítnou žlázu. Prostě takový kouzelný elixír zdraví a mládí!

A tato dáma je toho opravdu důlazem!

V okamžiku, kdy se naučíte celou sestavu, záleží už jen na vás, kdy uvidíte první výsledky. Někdo z vás pocítí změnu okamžitě, někomu to bude trvat týdny, měsíce. Ale pokud budete dodržovat následující pravidlo, výsledek se určitě dostaví!

Pravidlo zní:

CVIČTE SPRÁVNĚ, PRAVIDELNĚ A HLAVNĚ BUĎTE TRPĚLIVÍ!

Pro začátek doporučuji cvičit každý den, po nějaké době si už sama řeknete, jak často potřebujete cvičit. Minimálně je ale dobré cvičit 3-4x za týden. Ale když se vám nebude chtít, tak se taky nic neděje. 🙂 Mám to i já 🙂

Cviků se nebojte, jsou jednoduché a zvládne je i úplná jógová začátečnice.

Aktuální kurzy

 11. – 12. 1. 2020, Praha

Sobota 9:00 – 17:00 a neděle 9:00 – 13:00

BODY STUDIO, Psohlavců 26d, Praha 4

18. – 19. 1. 2020, Praha

Hormonální jógová terapie pro ženy

Sobota 11:00 – 17:00 a neděle 9:00 – 16:00

BODHI YOGA STUDIO, Na Petynce 94/152, Praha 6 – Břevnov

           ∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼

Cena kurzu: 

2800,- Kč (pokud přijdete s kamarádkou, sleva 200,- Kč pro každou z vás)

V ceně jsou zahrnuta skripta pro domácí praxi a pomůcky pro cvičení během kurzu.

Více informací o kurzu  a způsobu přihlášení naleznete ZDE.

Individuální lekce

Máte zájem o individuální lekci? Pokud ano, napište mi na jogaprokazdeho@gmail.com nebo zavolejte na +420 724 765 390.