Jóga jako lék

Do míst, kam stojí za to dojít, žádné zkratky nevedou!

Chystáte se na umělé oplodnění a možná si říkáte, proč nějaká jóga nebo cokoliv jiného…vždyť jdete na umělé oplodnění a všechno se zdá, že je zařízeno …v podstatě doktoři všechno připraví a zajistí – větší počet vajíček, jejich odběr, oplodnění a pak i zavedení zpět do dělohy…

Takže proč dělat něco navíc…?

PRÁVĚ PROTO, ŽE SE JEDNÁ O UMĚLÉ OPLODNĚNÍ!

Ať si říkáte co, chcete, umělé oplodnění je neuvěřitelný záhul pro vaše tělo…a to nejen po fyzické stránce, ale i té psychické.

Velké dávky hormonů, často i vícekrát, když je jeden cyklus neúspěšný. Obrovský stres spojený se vším, čím musíte procházet, ale i třeba s tím, že pořád neúspěšně…

Tím, že jóga harmonizuje nejen vaše tělo, ale i duši, pomáhá vám tak k větší mentální vyrovnanosti, klidu a pohodě, které jsou tak potřebné ke snížení všudepřítomného stresu, hlavně při řešení neplodnosti pomocí IVF.  

Vašemu tělu pak pomůže tím, že stimuluje vnitřní ženské orgány; zlepší proudění krve do orgánů malé pánve; zregeneruje tkáně, buňky, nervy a orgány a zpomalí jejich stárnutí; stimuluje ovulaci a zvýší počet spermií u mužů.

Proto pokud budete cvičit PRAVIDELNĚ A DLOUHODOBĚ, není vyloučené, že už třeba ani IVF potřebovat nebudete…:)