Objednávka eBooku

4 KLÍČOVÉ OTÁZKY K UMĚLÉMU OPLODNĚNÍ

Vyplněním objednávky získáte hodnotný balíček, který zahrnuje:

1. EBOOK 4 KLÍČOVÉ OTÁZKY K UMĚLÉMU OPLOZENÍ

V ucelené a přehledné formě se dozvíte o umělém oplodnění vše, co Vás zajímá a co potřebujete vědět před tím, než se do celého procesu pustíte. Obohacené vlastními dlouholetými osobními zkušenostmi a poznatky.

2 . BONUS  # 1    –    3 netradiční dary aneb Dárcovský program (v ceně 300,- Kč ZDARMA)

30 stránkový eBook, který Vás krok za krokem provede dárcovským programem jako další možnou alternativou umělého oplodnění.

3. BONUS  #2     –    Checklist (v ceně 100,- Kč ZDARMA)

Užitečný seznam všeho, co je potřeba si připravit, v čem mít jasno, nad čím se zamyslet před tím, než vstoupíte do procesu umělého oplodnění.  

4. BONUS  #3     –    IVFáček (v ceně 200,- Kč ZDARMA)

Přehledný slovníček nejdůležitějších pojmů a výrazů z oblasti umělého oplodnění, vysvětlený vlastními slovy a doplněný obrázky pro lepší představu.

5. BONUS  #4     –     VIP výhody

Exklusivně pouze pro Vás jako majitele eBooku zahrnuje konzultace jakýchkoliv témat, která Vás zajímají – př. jak navržené léčbě ještě pomoci i jinými způsoby, čeho se při stimulaci vyvarovat, jak zahnat pocity strachu a nejistoty,…; okamžité obdržení nové verze zdarma, pokud v eBooku provedu zásadní změny;  odpovědi na jakékoliv Vaše dotazy

Pokud zjistíte, že pro vás eBook nemá žádný přínos, napište mi nejpozději do 14 dní. Peníze vám bez zbytečných otázek v plné výši vrátím zpět.

Přečetla jsem si Tvůj e-book a musím říct, že co jsem se dozvěděla, je nad moje očekávání! E-book je fakt úplně nabitý informacemi. Je jich spousta a jsou opravdu obrovsky přínosné. Ujasnila jsem si hned několik věcí. Jsem moc vděčná, že jsem jej mohla číst a dozvědět se tolik, pro mně, potřebných informací.
Eva Kročilová