Trápíte se již více jak rok s otěhotněním a miminko stále nikde?

VYZKOUŠELI JSTE SNAD UŽ ÚPLNĚ VŠECHNO A BEZ ÚSPĚCHU?

A když jste nakonec navštívili lékaře, ten vyřkl ortel:

JEDINÝM ŘEŠENÍM JE UMĚLÉ OPLODNĚNÍ!

Co přišlo pak?

Šok? Překvapení? Zděšení?

NECHÁPALI JSTE, PROČ ZROVNA VY?

Cítili jste zklamání, smutek a strach z toho, co Vás vlastně čeká?

Naprosto chápu, jak jste se cítili!

Tu stejnou zprávu jsme si s manželem vyslechli také.

Když jsme se rozhodli, že bychom rádi založili rodinu, ani náhodou jsme nečekali, že cesta za naším snem bude pro nás tak dlouhá a trnitá. Když se stále nedařilo, navštívili jsme lékaře.

Absolvovali jsme řadu vyšetření. Vyslechli jsme si dost nedobrých zpráv. Informaci, že mé tělo hormonálně nefunguje, mé vejcovody jsou neprůchodné, mám endometriózu.

Po řadě vyšetření zněla nakonec moje diagnóza:

Sekundární neplodnost a balancovaná translokace chromozomů.

 UMĚLÉ OPLODNĚNÍ JAKO JEDINÁ MOŽNOST.

Nemohli jsme uvěřit tomu, že naše děťátko bude zplozeno v laboratoři. Zaskočilo nás to. Tohle jsme opravdu nečekali. Umělé oplodnění? Proč? Byla jsem smutná, zklamaná, nevěděla jsem, co mě čeká, do čeho vlastně jdeme.

Postupem času jsem ale přišla na jednu důležitou věc.

Nezáleží až tolik na tom, jak bude naše děťátko zplozeno, ale na tom, že vůbec!

Protože právě díky umělému oplodnění jsem dnes šťastnou maminkou naší téměř 4,5 leté Aničky a 9 měsíčního Honzíka.

A VÍTE CO? KDYBY SE MĚ DNES NĚKDO ZEPTAL, ZDA BYCH MĚNILA ZPŮSOB JEJICH POČETÍ, ŘEKLA BYCH:

"Ne, neměnila bych!"

Naše několikaletá cesta za naším vytouženým děťátkem byla neskutečnou školou života, která nás s manželem nesmírně obohatila a spoustě věcem naučila!

A právě díky těmto svým zkušenostem nyní ukazuji ostatním, jak tuto cestu co nejlépe zvládnout a radím, jak snahu lékařů podpořit i vlastní iniciativou.

 

UMĚLÉ OPLODNĚNÍ JE TAKÉ CESTA, KTERÁ VÁS DOVEDE K VYTOUŽENÉMU MIMINKU!

A já vám ukážu jak.

final

CO SE DÍKY TOMUTO EBOOKU DOZVÍTE?

Podrobně Vás seznámím se vším, co se skrývá pod pojmem „UMĚLÉ OPLODNĚNÍ“. Dozvíte se, co Vás čeká – jaký postup, jaká vyšetření, jaké metody,….

Svěřím Vám vše, co jsme se na této několikaleté cestě naučili, co se nám vyplatilo, na co si dát pozor, na čem trvat,…

 

Ukážu Vám, jak celý proces co nejlépe zvládnout a že není čeho se bát, když máte jasný cíl a silné odhodlání.

 

EBOOK ŠETŘÍ VÁŠ DRAHOCENÝ ČAS!

Již nemusíte trávit dlouhé hodiny hledáním informací

Pročítat internet, chodit z jedné stránky Centra asistované reprodukce na druhou, listovat diskuzemi v různých skupinách, články, knihami…

…abyste našli nějaké informace o umělém oplodnění… abyste pochopili, co Vás vlastně čeká.

TEN DLOUHÝ ČAS STRÁVENÝ HLEDÁNÍM A ČTENÍM VŠECH MOŽNÝCH I NEMOŽNÝCH INFORMACÍ

jsem za Vás už udělala já

a předkládám Vám

KOMPLETNÍHO PRŮVODCE PROCESEM UMĚLÉHO OPLODNĚNÍ.

final

Průvodce, který Vám lidskou formou vysvětlí všechny možné zkratky, metody, vyšetření, způsoby….prostě vše, co si jen dovedete i nedovedete představit. Vše, co se skrývá v těch dvou slovech: umělé oplodnění.

Cena ebooku je

670 kč

CO SE DÍKY EBOOKU DOZVÍTE?

CO JE VELKOU VÝHODOU TOHOTO EBOOKU?

Všechny informace najdete v ucelené podobě, na jednom místě z pohodlí Vašeho domova.

Říkáte si, jestli je cena eBooku odpovídající?

Ano, není to málo, vím. Věřte mi, že jsem dlouho o té ceně přemýšlela. Jestli není příliš nízká, příliš vysoká, jestli si může knihu dovolit koupit opravdu každý…ale zkuste se na to podívat i z druhé strany.

Tolik vás totiž také stojí, když

si zajdete s partnerem/manželem na skromnější večeři

uděláte menší nákup na víkend

si koupíte nějaké pěkné triko v butiku

hodinu relaxujete na masáži nebo kosmetice

nebo si právě koupíte tento eBook

A NA 82 STRANÁCH NAJDETE OPRAVDU HODNOTNÉ A PŘEHLEDNĚ ZPRACOVANÉ INFORMACE

Informace, které nikde nenajdete v takto ucelené podobě!

Co ale vidím jako nejdůležitější, je fakt, že jsem je za ty roky  našeho snažení se o miminko ze zkumavky sama poznala a většinu z nich i na sobě vyzkoušela.

Proto jsem se rozhodla napsat tento eBook!

Abych svými nabytými zkušenostmi pomohla Vám všem, kteří zažíváte to, co my před lety!

PROTO VŠE, CO JSEM SE NAUČILA, VÁM ZDE PŘEDKLÁDÁM.

Tento eBook Vám ušetří spousty času, nervů, strachu a Vy se mezitím můžete věnovat sami sobě a přípravě na Vaše miminko, když už to musí mít s tím příchodem na svět tak složité.

Chcete nahlédnout dovnitř?

Stále váháte?

Nenajdu tyto informace i jinde a zdarma?

Ano, většinu těchto informací najdete i jinde a zdarma. Na internetu najdete spousty různých informací o umělém oplodnění. Já Vám je ale poskytuji pohromadě v ucelené a přehledné formě, navíc obohacené spoustou osobních nezaplatitelných zkušeností, rad, tipů. Vy tím ušetříte čas, který můžete využít jinak a lépe.

Co když si ještě nejsem jistá, jestli opravdu potřebuji a chci umělé oplodnění?

To, jestli se musíte vydat cestou umělého oplodnění, Vám navrhne lékař. Pokud si ale myslíte, že jste ještě nezkusila všechno a nejste si jistá tím, že umělé oplodnění Vám opravdu pomůže, raději nejdříve vyzkoušejte jiné způsoby, jak početí pomoct.

Abyste ale věděli, jak na tom jste po zdravotní stránce a jestli nic nebrání přirozenému početí, v eBooku naleznete seznam všech možných vyšetření, která Vám ukáží, zda je možné přirozeně počít nebo ne. Tím si pak ušetříte čas, nervy i možná zklamání marným snažením.

Pomůže mi tento eBook, abych otěhotněla?

Moc ráda bych Vám řekla, že zaručeně ano.To ale bohužel nemůžu. Co ale můžu, je zaručit Vám, že po jeho přečtení se budete perfektně v celém procesu umělého oplodnění orientovat, budete přesně vědět, co Vás čeká a nemine a jsem si jistá, že se budete cítit jistěji a bezpečněji právě proto, že jste připraveni.

Navíc ušetříte čas tím, že se vyvarujete chyb a přešlapů, které jsme dělali my, a tím zkrátíte dobu, než se svého vytouženého děťátka dočkáte.

Co když eBook ndyplní moje očekávání?

Pokud zjistíte, že pro Vás eBook nemá žádný přínos, napište mi nejpozději do 14 dní. Peníze Vám bez zbytečných otázek a v plné výši vrátím zpět.

Co ještě spolu s eBookem získáte?

K eBooku vám přidávám ještě 4 HODNOTNÉ BONUSY ZDARMA

BONUS#1

3 NETRADIČNÍ DARY aneb Dárcovský program jako další alternativa umělého oplodnění

36 stránkový eBook v hodnotě 300,- Kč Vás krok za krokem provede dárcovským programem. Ukáže Vám, jaké máte možnosti, pokud již nejde otěhotnět s vlastními vajíčky nebo spermiemi, odpoví Vám na všechny možné i nemožné osobní otázky spojené s darovanými buňkami, a tímto způsobem početí Vašeho děťátka.

BONUS #2

CHECK LIST

Přečíst si knihu je jedna věc. Poskytne Vám potřebnou odbornost. Ale co dál? Dál je třeba taky udělat nějaké akční kroky.

Připravila jsem proto pro Vás otázky, nad kterými je dobré se zamyslet, odpovědět si na ně nejen před tím, než vstoupíte do procesu umělého oplodnění, ale i když už budete v tom „rozjetém vlaku“.

BONUS #3

IVFáček

Umělé oplodnění – to je spousta pojmů, definicí, názvů…někdy je opravdu složité se v nich zorientovat,  zapamatovat si je, ale hlavně je pochopit. 

Vytvořila jsem proto pro vás slovníček pojmů a výrazů – IVFáček. Pojmy zde vysvětluji vlastními slovy tak, aby byly srozumitelné a lehce pochopitelné a ještě pro lepší představu ukazuji na obrázku, pokud to v daném případě je možné. 

BONUS #4

VIP výhody

ZAHRNUJÍ:

  • konzultace jakýchkoliv témat, která Vás zajímají – př. jak navržené léčbě ještě pomoci i jinými způsoby, čeho se při stimulaci vyvarovat, jak zahnat pocity strachu a nejistoty,…
  • okamžité obdržení nové verze zdarma, pokud v eBooku provedu zásadní změny 
  • odpovědi na jakékoliv Vaše dotazy

 

A co říkají o eBooku první čtenářky:

Když jsem si myšlenku IVF alespoň připustila, málem jsem se utopila ve všech těch pojmech, možnostech, cenách... A když jsem slyšela, jak se některá centra snaží nabízet co nejvíc procedur, pohltil mě strach. Že se v tom nikdy nevyznám a že podlehnu tlaku. Kdyby už tehdy existoval Tvůj e-book, nic z toho jsem nemusela prožívat. Kdyby na IVF došlo, byla bych naprosto připravená. A nejen co se informací týká - máš velký dar člověka uklidnit, pohladit. Říct, že všechno bude v pořádku. Děkuji.
Klaudie Fachinelli
www.cestykditeti.cz
Přečetla jsem si tvůj e-book a musím říct, že co jsem se dozvěděla, je nad moje očekávání! E-book je fakt úplně nabitý informacemi. Je jich spousta a jsou opravdu obrovsky přínosné. Ujasnila jsem si hned několik věcí. Jsem moc vděčná, že jsem jej mohla číst a dozvědět se tolik, pro mně, potřebných informací.
Eva Kročilová
Četla jsem Tvůj e-book, protože mne téma zajímalo. Informace v e-booku jsou velmi ucelené, jasné a vše pěkně pohromadě. Člověk se díky přečtení zorientuje co a jak a nemusí vše složitě hledat na internetu, kde jsou mnohdy informace zmatečné a člověku trvá, než se zorientuje. Takový e-book je maximálně vhodný pro budoucí maminky, kterým se nedaří otěhotnět a chtějí se zorientovat, co vše by šlo pro úspěch udělat. E-book máš opravdu moc hezky napsaný!
Jana Ďurdíková
Fyzioterapeutka
detizezkumavky.cz