4 KLÍČOVÉ OTÁZKY K UMĚLÉMU OPLODNĚNÍ

4klicoveotazkykumelemuoplodneni

Kdyby mi někdo před rokem řekl, že napíšu eBook, asi bych to považovala za dobrý vtip. A kdyby mi řekl, že napíšu eBooky dva, asi bych se smíchy potrhala. Cože, já?

No vidíte, co se před rokem zdálo jako hooodně sci-fi film, je dnes realitou. 🙂 Sama tomu nemůžu uvěřit. Ale podařilo se. Po dlouhých pěti měsících nočního psaní je druhý eBook na světě! Uf, konečně se i pořádně vyspím… 🙂 Jmenuje se

4 KLÍČOVÉ OTÁZKY K UMĚLÉMU OPLODNĚNÍ.

Na jedné straně je detailním popisem celého procesu umělého oplodnění. Najdete v něm téměř vše, co vás čeká. Od toho, jaká vyšetření předem absolvujete, jak to celé probíhá, jaké jsou metody léčby, jaké další možnosti vám medicína nabízí ke zvýšení úspěchu až po to, kolik za to celé zaplatíte.

Na druhé straně je celý eBook protkán vlastními poznatky, zkušenostmi a radami, založenými na naší osobní několikaleté zkušenosti…jak to celé zvládnout, jak se připravit na celý proces, na co si dát pozor, co dělat nebo naopak co nedělat…to jsou totiž často pěkně bolestivé přešlapy, kroky vedle…

Proto ta druhá strana je pro mě hrozně důležitá! Je hlavním důvodem toho, proč jsem eBook napsala.

Vím totiž, jak dlouhou a náročnou cestou umělé oplodnění je. Vím, co nás to stálo a jak složité to všechno bylo.

A proto chci svým příběhem motivovat vás všechny, kteří se na tuto cestu musíte vydat nebo už po ní kráčíte.

Chci vám pomoct a ukázat, že i když se může zdát, že vše je téměř nepřekonatelné, někdy se zdá, že i beznadějné, přeci jen se to dá zvládnout a dojít k vytouženému cíli.

EBook bude v prodeji od 3. 2. 2017.

Přemýšlejte o něm… 🙂

S nadšením pomáhám budoucím rodičům „zkumavek“ na cestě za vytouženým miminkem. Nabízím nelékařský pohled ženy, která si sama touto náročnou cestou umělého oplodnění prošla a hodně se naučila. Díky svým zkušenostem nyní ukazuji ostatním, jak tuto cestu co nejlépe zvládnout a radím, jak snahu lékařu podpořit i vlastní iniciativou.

Můj příběh si přečtěte zde>>

Jsem autorkou e-booku Umělé oplodnění aneb 7 zásad, jak celý proces co nejlépe zvládnout, Klidná mysl ve 3 krocích a 4 klíčové otázky k umělému oplodnění.