Chcete zklidnit svou mysl a plnit si svá přání?

 Relaxed young woman

 „Já tu zkoušku neudělám, určitě mě vyrazí…“ „ Ach ty faldy, já ty kila snad nikdy nedám dolů „Ten život je hroznej a nespravedlivej, chlapa nemám, práce mě nebaví,…“

Anebo z našeho soudku umělého oplodnění…

„Všechno je špatně, nemůžeme počít přirozeně, musíme jít na umělé oplodnění“ „Bojím se, že potratím.“ „Co když bude miminko nemocné?“

 Znáte to? Taky občas míváte takové myšlenky? A jak se při nich cítíte?

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, co bylo právě to „ono“, co mi nejvíc pomohlo k tomu, abych se dočkala svého vytouženého miminka.

Cvičila jsem pravidelně a fakt disciplinovaně cviky od Ludmily Mojžíšové, jedla zelené potraviny, brala různé „meducínky“ a pila čaje na podporu otěhotnění, chodila na procházky s naším psem, odpočívala…

Ale co si myslím, že mi pomohlo ze všeho nejvíc, byla moje hlava, moje mysl. To, jak jsem se vnitřně nastavila, věřila a pořád do kola si opakovala, že vše je v pořádku a vše dobře dopadne. „Možná to bude jeden pokus, možná dva, ale dopadne to…“

Asi si říkáte, no to není žádná novinka, že naše myšlenky ovlivní hodně…a taky lehko se řekne, ale jak to prakticky udělat, aby to opravdu fungovalo?

Bez mučení se přiznám, že jsem to sama nedokázala. Musela jsem si jít pro pomoc. A šla jsem k léčitelce.

A co jsem si od ní odnesla?

Naučila mě pracovat s myslí, strachy a obavami, ukázala mi, jak eliminovat a rušit negativní věci a přitahovat k sobě ty hezké.

Celé to je velmi složité, vše je spojené se vším, ale prozradím vám pár základních pravidel, jak k sobě přitáhnout štěstí :).

1. Zrušte veškeré negativní myšlenky!

Zrušte vše, co jste o sobě řekli negativního anebo někdo řekl o vás, a nahraďte pozitivní myšlenkou nebo slovem v přítomném čase – TADY A TEĎ!

Nikdy jsem si neuvědomila, kolik myšlenek mi za den projde hlavou. A kolik z nich je negativních! Často si je ani neuvědomujeme…jak normální nám přijdou…

„ach jo, dnes mám ty kalhoty nějak upnutý a ty vlasy, vypadám jako nějaká stará pani…„Bojím se toho vyšetření…co když mi něco najdou?“

Věřím tomu a sama na sobě jsem si vyzkoušela, že když se budete pořád něčeho bát, myslet na to nejhorší, pak budete i takové věci přitahovat a budou se vám dít. Hodně lidí přemýšlí, co od života nechce, a proto se jim to také děje.

Proto je třeba přemýšlet o tom, co od života chceme a co čekáme, a pak se nám dějí ty správné věci.

Můžeme to pojmenovat různě…Zákon přitažlivosti, karma, …. nebo by se dalo použít i naše staré přísloví „jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá“…:)

 2. Vizualizujte si svoje sny!

Představujte si vše, po čem toužíte, že už to máte! Poděkujte za to! Pak vnímejte všechny pocity, jak se u toho cítíte a prožijte si to. To je to správné.

Nechte tady opravdu fantazii plout, jak jen to jde! Živě si představujte, jak jste například těhotná, jak už svoje vytoužené miminko držíte v ruce a chováte ho, jak se na něj smějete, hladíte ho a líbáte a jak je krásné a zdravé. Jak je vám u toho nádherně! Vnímejte hlavně ty pocity, protože ty jsou hrozně důležité…Uvědomit se ten pocit štěstí a prožít si ho…

A jak jsem psala na začátku, jak se cítíte, takovou energii vysíláte, uvidíte, že se budou za nějaký čas dít zázraky…:)

3. Netlačte na pilu a dejte věcem volný průběh!

Jestli mi ty předchozí praktiky šly docela dobře, tak musím říct, že tato je pro mě jedna z nejtěžších. Dlouho jsem s ní bojovala a dodnes mi v některých chvílích pořád dělá problémy :).

Celé ty roky snažení mě ale trpělivosti nakonec naučily. Nic jiného mi totiž stejně nezbylo. Není ve vašich silách, jak uspíšit výsledky vyšetření, jak zkrátit stimulaci nebo nějakým zázračným způsobem odstřihnout čas, když čekáte na den, kdy si budete moct udělat těhotenský test…

A jak říká jeden krásný citát, „I zázraky chtějí svůj čas“.

A tak jim ho prosím dopřejte. Není potřeba opakovat denně stejná slova a myšlenky, chce to důvěru a víru a nechat vše plynout….co strašně moc držíte, nemůže se uzdravit.

Určitě si ani nedovolíte pochybovat o tom, že ráno vyjde slunce…že poteče voda, když pustíte v koupelně kohoutek… že například 15. přijde na účet výplata od zaměstnavatele… Tak věřte i tomu, že vše má svůj čas a jednou se dočkáte.

Pokud byste měli zájem dozvědět se více o výše zmíněných technikách a paní Šoltové – léčitelce, tady jsou její webové stránky http://leceni-tela-a-duse.cz/.

Nebo se můžete těšit na nový eBook zdarma, kde se tématem zabývám mnohem detailněji.

Přeji vám, ať se plní vaše přání a sny !

 

Napsat komentář

detizezkumavky.cz