Hormonální jógová terapie se mnou

Znám elixír mládí a zdraví – tak zněl název mého článku z 7.11.2016 ( článek si můžete přečíst zde) , kdy jsem psala o Hormonální jógové terapii, neboli hormonální józe. Tehdy to nebylo dlouho, co jsem se s ní seznámila a co jsem ji sama začala cvičit.

Nepamatuju si už, jak přesně jsem se k ní dostala, ale přesně si pamatuju 2 obrovské AHA momenty, které jsem na kurzu zažila.  První byl proto, že mě nadchlo to obrovské spektrum, kde Hormonální jóga pomáhá, léčí, odstraňuje problémy a druhé byl ten bezprostřední účinek, který jsem hned cítila, co jsem začala cvičit. Prostě bomba.

Už tenkrát jsem se lektorky ptala, co musím splnit, abych také mohla být lektorkou Hormonální jógy a ona mi řekla, že nejdříve se musím stát lektorem klasické jógy a pak složit zkoušku u Dinah Rodrigues, zakladatelky této terapie, která jako jediná na světě školí své budoucí lektory. Tím to tehdy skončilo…

Ale čas běží, uzrál čas, život mě přivedl na jiné cesty a vloni na podzim jsem se začala studovat jogínskou školu, abych se stala lektorkou jógy a pak mohla k Dinah pro vysněný certifikát. Dlouhá a náročná cesta s ambiciózním cílem, ale podařil se! A já teď můžu konečně oficiálně šířit tuto úžasnou metodu dál a pomáhat tím dalším ženám, které trápí různé neduhy.

A s čím vám můžu pomoct?

Hormonální jóga vyrovnává hladinu hormonů v těle. Takže pokud

– vás trápí nespavost, chronická únava, nestabilní nálady někdy až s pocity paniky, deprese, nerozhodnosti, migrény;

– padají vám vlasy, lámou se nehty, máte suchou pleť nebo pleť s akné;

– jste ve velkém stresu;

– pociťujete snížení paměti;

– máte oslabenou štítnou žlázu nebo její sníženou funkci;

– trápí vás nepravidelná, bolestivá menstruace s výkyvy nálad, polycystické vaječníky, vytoužené miminko nepřichází

– nebo už pociťujete první známky přicházejícího přechodu a chcete ho zvládnout s grácií

– trpíte zácpou

– atd….,

PAK JE HORMONÁLNÍ JÓGA URČENA PRÁVĚ PRO VÁS!

Proto vás srdečně zvu na semináře Hormonální jógy se mnou, které pro vás právě připravuji.

JIŽ BRZY zveřejním termíny a budu se na vás moc těšit!

Sledujte proto moje stránky

www.detizezkumavky.cz

na facebooku pak

DetizezkumavkyJóga pro každého, kde především budu zveřejňovat termíny a místo konání seminářů!

Vezměte vaše zdraví do vašich rukou a přidejte se ke mně! Nebudete litovat!

S nadšením pomáhám budoucím rodičům „zkumavek“ na cestě za vytouženým miminkem. Nabízím nelékařský pohled ženy, která si sama touto náročnou cestou umělého oplodnění prošla a hodně se naučila. Díky svým zkušenostem nyní ukazuji ostatním, jak tuto cestu co nejlépe zvládnout a radím, jak snahu lékařu podpořit i vlastní iniciativou.

Můj příběh si přečtěte zde>>

Jsem autorkou e-booku Umělé oplodnění aneb 7 zásad, jak celý proces co nejlépe zvládnout, Klidná mysl ve 3 krocích a 4 klíčové otázky k umělému oplodnění.